fbpx

 

 

HOTEL W TYCHACH
NAD JEZIOREM PAPROCAŃSKIM

 

Piramida położona jest w rekreacyjnej dzielnicy Tychów - Paprocany nad Jeziorem Paprocańskim i w otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta.

Dogodne położenie przy głównych węzłach komunikacyjnych pozwala w ciągu 20 min. dotrzeć do największych miast aglomeracji śląskiej takich jak Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Bielsko Biała, Oświęcim (woj. małopolskie) czy innych miast regionu.

 

Piramida Park Hotel & Wellness oferuje 63 stylowo urządzonych pokoi, zróżnicowanych pod względem wielkości i wyposażenia, mogąca pomieścić do 136 osób. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizję satelitarną, radio, biurko do pracy, aparat telefoniczny, sejf, płatny mini bar, łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów i wagę.

W cenie noclegu: Śniadanie w formie bufetu, butelka wody, podatek VAT.

Dodatkowo bezpłatnie: Bezprzewodowy dostęp do internetu w pokoju, dostęp do kawiarenki internetowej w lobby (24h), basen i studio fitness w wyznaczonych godzinach, tv/radio. Pokój jest dostępny od 15:00 do 11:00 dnia następnego
ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ŚNIADANIE
W CENIE NOCLEGU

Naszym Gościom gwarantujemy najlepszej jakości produkty. Codziennie świeże pieczywo, różnego rodzaju wędliny, sery, owoce oraz słodkości powodują iż śniadanie będzie bardzo pożywne i zróżnicowane.


Śniadania serwowane w formie bufetu szwedzkiego w sali śniadań restauracji Parkowej:


Zapraszamy

poniedziałek - piątek : 6:30 - 10:00,
sobota - niedziela i święta: 7:30 - 10:00
Zapraszamy codziennie
od 13:00 - 22:00
Piramida to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Śląska. Intymna atmosfera, ciepły wystrój, łagodnie sącząca się muzyka w tle sprzyja zarówno spotkaniom biznesowym jak i kolacją w najbliższym gronie. Bogata karta menu stworzona przez Naszego Szefa Kuchni oraz wyśmienite wina mogą zadowolić najbardziej wyrafinowane podniebienia.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Podczas pobytu w hotelu, nasi goście mogą nieodpłatnie korzystać ze Strefy Wellness. Czeka na nich basen z hydromasażem, sauna sucha oraz studio fitness. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą być aktywne w podróży jak i podczas wypoczynku.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
4 wielofunkcyjne
sale konferencyjne
Szukasz idealnego miejsca na organizację spotkania firmowego, szkolenia lub konferencji ? W Piramidzie oferujemy spotkania firmowe dostosowane do potrzeb organizatorów.
Do wyboru są 4 sale konferencyjne, ich układ można dostosować pod indywidualne życzenie. Sale są wyposażone w klimatyzację, projektor multimedialny, ekrany, nagłośnienie stacjonarne, mikrofon, flipcharty oraz w inne wyposażenie potrzebne do prowadzenia konferencji lub prelekcj
ZOBACZ SZCZEGÓŁY