Zarezerwuj pokój

Sprawdź Termin
PRZYJĘCIA WESELNE już od 210 zł/os.
PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE już od 69 zł/os.
WYPRAWA PO PIRAMIDZIE już od 98 zł/os. z obiadem SZKOŁY -50%

PAKIETY POBYTOWE

Pobyt dla zdrowia w Piramidzie z naturopatą dr. Tadeuszem Ceglińskim oferta specjalna -40% 5-18 dni, od 195 zł /os./noc

Pobyt dla zdrowia w Piramidzie z naturopatą dr. Tadeuszem Ceglińskim oferta specjalna -40% Pobyt dla zdrowia w Piramidzie z naturopatą dr. Tadeuszem Ceglińskim oferta specjalna -40%

WARUNKI REZERWACJI:

 • Rezerwacja możliwa na minimum 5 dni/4 noclegi.
 • Brak możliwości anulacji lub zmiany terminu rezerwacji.
 • Tel. 515 488 239 lub 32 325 79 00,  e-mail: pobyty@hotelpiramida.pl
 • Dziecko do 3 roku życia w łóżku z rodzicami  bez opłat. 
 • Łóżeczko dla niemowlęcia: 60 zł/os/doba.
 • Dostawka: 156 zł/osoba.
 • Dostawki są możliwe tylko w pokojach typu Superior i Junior Suite

W CENIE NOCLEGU:

 • Noclegi w klimatyzowanym pokoju.
 • Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.
 • Butelka wody.
 • Basen w wyznaczonych godzinach.                                     
 • Studio fitness.
 • Bezprzewodowy dostęp do internetu w pokoju
 • Dostęp do kawiarenki internetowej w lobby (24h)
 • Parking monitorowany
 • Podatek VAT
 • Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 11.00. 
 • Relaksacja-energetyzacja w Piramidionie 30 min/os/doba
 • Relaksacja-energetyzacja w Podziemiu Ozyrysa 30 min/os/doba
DR TADEUSZ CEGLIŃSKI NATUROPATA WSPOMAGAJĄCY ZDROWIENIE I UZDRAWIAJĄCY
 
Jest wiele dowodów, że dotyk Tadeusza Ceglińskiego pozytywnie oddziałuje na osoby chore. Pomaga i nigdy nie zaszkodził, najlepszym dowodem są ludzie, którym pomógł, nawet  w sytuacjach wydawało się beznadziejnych.

Pobyt dla zdrowia w Piramidzie z naturopatą dr. Tadeuszem Ceglińskim dostarczy Państwu wyjątkowej dawki energii, co pozwoli na wzmocnienie organizmu i odnowę sił życiowych.

Ceny terapii dr. Tadeusza Ceglińskiego na pobycie:

2-3 noclegi         1 terapia 250 zł
4-6 noclegów      1 terapia 200 zł
7-9 noclegów      1 terapia 150 zł
Od 10 noclegów  1 terapia 125 zł (Oferta specjalna -50%)         

Polecamy również terapie intensywne; jest to każda kolejna terapia osobista podczas jednej sesji, która odbywa się  po około 15 minutach od pierwszej terapii. Cena 100 zł (niezależnie od długości pobytu).

Osoby zainteresowane pobytem w Piramidzie i terapiami z dr. Tadeuszem Ceglińskim, prosimy przed dokonaniem rezerwacji o kontakt tel. +48 515 488 239 w celu uzyskania  informacji o dostępności terapii.

Będą Państwo przebywać  w jPiramidzie w wyjątkowym obiekcie hotelowym w Polsce, który dzięki konstrukcji w kształcie piramidy skupia w swym wnętrzu energię pozytywnie oddziałującą na naszych Gości. Poprzez usytuowanie  Piramidy na emanującym energią czakramie (miejscu szczególnie korzystnego wpływu na człowieka), Goście dodatkowo poddawani są działaniu geoenergii.     


             

 

Piramida została zbudowana w oparciu o najbardziej imponującą spośród wszystkich piramid świata. Jest pięciokrotnie mniejszą kopią Piramidy Cheopsa w Gizie (Egipt) z zachowaniem wszystkich proporcji oraz usytuowania względem słońca i kierunków świata. 

W stosunku do pierwowzoru zostało wniesione nowatorskie rozwiązanie, które polegało na połączeniu dwóch „1/3 wysokości”(uznawanej za miejsca o największej mocy energii w piramidach). W efekcie stworzyło to wewnątrz bryły „wewnętrzną piramidę”, której zadaniem jest przenosić dobroczynną energię na cały obiekt, tak aby oddziaływała niezależnie o tego, w której części Piramidy się przebywa. Dzięki odzwierciedlonym tajemniczym atrybutom Piramidy Cheopsa, Piramida w Tychach kumuluje w sobie szczególnie pozytywną energię uważaną również za energię leczniczą.

Obecność szczególnie pozytywnej energii w Piramidzie potwierdziły efekty jej oddziaływania, a także liczne badania przeprowadzone przez dyplomowanego mistrza radiestezji, biegłego sądowego doktora Stanisława Sagatowskiego. Według dr. Stanisława Sagatowskiego, niezwykle interesująco przedstawiają się właściwości radiestezyjne mikroenergii generowanej przez Piramidę w Tychach-Paprocanach, na zewnątrz i wewnątrz obiektu.

Zwraca on uwagę przede wszystkim na Podziemie Ozyrysa z uwagi na usytuowanie komnaty najbliżej tyskiego czakramu. W miejscu tym zbiega się wiązka trzech najbardziej korzystnych energii, które posiadają ogromny wpływ na funkcjonowanie energetycznej struktury ludzkiego organizmu i tym samym mogą przywracać jego prawidłowe funkcjonowanie.

Dr Sagatowski podkreśla również, że człowiek jest stale narażony na szkodliwe promieniowanie emitowane przez uskoki tektoniczne, żyły wodne, puste przestrzenie podziemne oraz urządzenia funkcjonujące z wykorzystaniem prądów wysokiej częstotliwości, takie jak kuchenki mikrofalowe i telefony komórkowe.

Zdaniem  dr. Stanisława Sagatowskiego energia występująca w Tyskiej Piramidzie, a zwłaszcza w Podziemiu Ozyrysa, jest w stanie zneutralizować szkodliwe promieniowanie jakiemu człowiek został poddany i nasycić go pozytywną energią. 

Dłuższe przebywanie w Piramidzie wyzwala w organizmie wewnętrzne siły samoleczące i sprawia, że nasz system odpornościowy łatwiej radzi sobie ze wszystkimi zagrożeniami przez co następuje szybszy powrót do zdrowia. 

Regeneracja organizmu zachodzi podczas snu, relaksacji a nawet podczas samego przebywania w Piramidzie, w której znajdują się dwa wyjątkowe miejsca niespotykane na świecie: "Piramidion” i „Podziemie Ozyrysa”.

Położenie Piramidy na skraju jeziora Paprocańskiego i Puszczy Pszczyńskiej, gdzie panuje wspaniały mikroklimat starodrzewu i paproci, pozwala na dodatkową relaksację, odpoczynek i odprężenie.

 

PIRAMIDION:

Piramidion to przeszklony szczyt Piramidy, który idealnie wpasowuje się w miejsce brakującego wierzchołka piramidy Cheopsa w Gizie. Z Piramidionu rozciąga się widok zarówno na okolicę, jak i na niebo, gwiazdy i słońce. To miejsce w Piramidzie zwane jest również barką Słońca. Energia skumulowana w Piramidionie bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne, ma korzystny wpływ na pobudzanie naturalnych procesów komórkowych, oddziałuje w kierunku polepszenia słabiej funkcjonujących układów organizmu. W Piramidionie korzysta się z terapii relaksacyjno – energetyzujących, a to sprawia, że zachowując ciszę, zamykając oczy, nie krzyżując nóg ani rąk, pozwalamy pozytywnej energii na relaksację oraz odbudowę organizmu i napełnienie go siłami witalnymi – czyli ładujemy życiodajne akumulatory.

  

PODZIEMIE OZYRYSA:

Podziemie Ozyrysa to komnata energetyczna, usytuowana najbliżej tyskiego czakramu, który emanuje dobroczynną energią wydobywającą się z ziemi. Energia Piramidy w tym pomieszczeniu bardzo silnie oddziałuje na organizm ludzki. Osoby korzystające z terapii w Podziemiu Ozyrysa często czują głęboki stan rozluźnienia i relaksacji, który osiągają zachowując ciszę, zamykając oczy nie krzyżując nóg ani rąk. To pomieszczenie pomyślane jest tak, by można było wsłuchać się w siebie, pomedytować i odpocząć. Energia czakramu oraz energia podziemia Piramidy bezpośrednio wpływają na samopoczucie, zdrowie i siły witalne, pomagają szybszemu odzyskaniu równowagi psychofizycznej. Podziemie Ozyrysa przedstawia wyobrażenia o komnatach egipskich piramid w czasach ich świetności, znajdują się tu bowiem freski złocone 24-karatowym złotem oraz liczne figurki i hieroglify.

 

 

Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 11.00.

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt: +48 32 325 79 00 lub 515 488 239

e-mail: pobyty@hotelpiramida.pl
   
ZAPRASZAMY SERDECZNIE !
OFERTA WAŻNA OD 18 - 26 LISTOPADA 2018