Zarezerwuj pokój

Sprawdź Termin
PRZYJĘCIA WESELNE już od 210 zł/os.
PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE już od 69 zł/os.
WYPRAWA PO PIRAMIDZIE już od 98 zł/os. z obiadem SZKOŁY -50%

PAKIETY POBYTOWE

Pobyt dla zdrowia w Piramidzie oferta specjalna -40% 5-16 dni, od 195 zł /os./noc

Pobyt dla zdrowia w Piramidzie oferta specjalna -40%
 
Już od 195 zł za dobę w pokoju dwuoosobowym.

Wykorzystaj pozytywną energię Piramidy i tyskiego czakramu.
Wypoczywaj nad Jeziorem Paprocańskim i na skraju Puszczy Pszczyńskiej.
 
Serdecznie zapraszamy do jednego z najbardziej wyjątkowych obiektów hotelowych w Polsce, który dzięki konstrukcji w kształcie piramidy skupia w swym wnętrzu energię pozytywnie oddziałującą na ludzki organizm. Poprzez usytuowanie Piramidy na emanującym energią czakramie (miejscu szczególnie korzystnego wpływu na człowieka), Goście dodatkowo poddawani są działaniu geoenergii. 

WARUNKI REZERWACJI:

 •  Rezerwacja możliwa na minimum 4 noclegi.
 •  Promocja ograniczona czasowo i ilościowo.
 •  Brak możliwości anulacji lub zmiany terminu rezerwacji.
 •  Dziecko do 3 roku życia w łóżku z rodzicami: bez opłat.
 •  Łóżko dla niemowląt: 60zł/os/doba.
 •  Dostawka: 156 zł/os/doba ze śniadaniem i terapiami.
 •  Dostawki są możliwe tylko w pokojach typu Superior i Junior Suite
 

Znalezione obrazy dla zapytania obrazek

 

W CENIE NOCLEGU:

 

 •  Noclegi w klimatyzowanym pokoju
 •  Śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 •  Butelka wody
 •  Basen w wyznaczonych godzinach
 •  Studio fitness
 •  Bezpłatny dostęp do internetu w pokoju
 •  Bezpłatny dostęp do kawiarenki internetowej w lobby (24h)
 •  Parking monitorowany
 •  Podatek VAT
 •  Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 11.00

 

 

DODATKOWO W PAKIECIE:

⦁ Relaksacja - energetyzacja, terapie w Piramidionie i Podziemu Ozyrysa w wyznaczonych godzinach; jedna terapia w dzień przyjazdu, jedna terapia w dniu wyjazdu, w pozostałe dni - dwie terapie dziennie
⦁ 10 % rabatu na usługi SPA & WELLNESS zamawiane podczas pobytu - godziny zabiegów ustalane są przez recepcję SPA tel. +48 32 325 79 11

Wiedza związana ze zjawiskami zachodzącymi w piramidach była w świecie starożytnym starannie strzeżoną tajemnicą. Oddziaływanie tej nieprawdopodobnie pozytywnej energii było przeznaczone tylko dla uprzywilejowanych. Dzisiaj każdy może poczuć jej dobroczynną moc

Znalezione obrazy dla zapytania obrazek

Piramida została zbudowana w oparciu o najbardziej imponującą spośród wszystkich piramid świata. Jest pięciokrotnie mniejszą kopią Piramidy Cheopsa w Gizie (Egipt) z zachowaniem wszystkich proporcji oraz usytuowania względem słońca i kierunków świata.

 

Znalezione obrazy dla zapytania obrazek

 

W stosunku do pierwowzoru zostało wniesione nowatorskie rozwiązanie, które polegało na połączeniu dwóch „1/3 wysokości” (uznawanej za miejsca o największej mocy energii w piramidach. W efekcie stworzyło to wewnątrz bryły „wewnętrzną piramidę”, której zadaniem jest przenosić dobroczynną energię na cały obiekt, tak aby oddziaływała niezależnie od tego, w której części Piramidy się przebywa.

 

Dzięki odzwierciedlonym tajemniczym atrybutom Piramidy Cheopsa, Piramida w Tychach kumuluje w sobie szczególnie pozytywną energię, uważaną również za energię leczniczą.

Obecność szczególnie pozytywnej energii w Piramidzie potwierdziły efekty jej oddziaływania, a także liczne badania przeprowadzone przez dyplomowanego mistrza radiestezji, biegłego sądowego doktora Stanisława Sagatowskiego.

Według dr. Stanisława Sagatowskiego, niezwykle interesująco przedstawiają się właściwości radiestezyjne mikroenergii generowanej przez Piramidę w Tychach-Paprocanach, na zewnątrz i wewnątrz obiektu.

Zwraca on uwagę przede wszystkim na Podziemie Ozyrysa z uwagi na usytuowanie komnaty najbliżej tyskiego czakramu. W miejscu tym zbiega się wiązka trzech najbardziej korzystnych energii, które posiadają ogromny wpływ na funkcjonowanie energetycznej struktury ludzkiego organizmu i tym samym mogą przywracać jego prawidłowe funkcjonowanie.

Dr Sagatowski podkreśla również, że człowiek jest stale narażony na szkodliwe promieniowanie, emitowane przez uskoki tektoniczne, żyły wodne, puste przestrzenie podziemne oraz urządzenia funkcjonujące z wykorzystaniem prądów wysokiej częstotliwości, takie jak kuchenki mikrofalowe i telefony komórkowe.

Zdaniem  dr. Stanisława Sagatowskiego energia występująca w Tyskiej Piramidzie, a zwłaszcza w Podziemiu Ozyrysa, jest w stanie zneutralizować szkodliwe promieniowanie jakiemu człowiek został poddany i nasycić go pozytywną energią. 

Dłuższe przebywanie w Piramidzie wyzwala w organizmie wewnętrzne siły samoleczące i sprawia, że nasz system odpornościowy łatwiej radzi sobie ze wszystkimi zagrożeniami przez co następuje szybszy powrót do zdrowia. 

Regeneracja organizmu zachodzi podczas snu, relaksacji a nawet podczas samego przebywania w Piramidzie, w której znajdują się dwa wyjątkowe miejsca niespotykane na świecie: "Piramidion" i "Podziemie Ozyrysa".

Położenie Piramidy na skraju jeziora Paprocańskiego i Puszczy Pszczyńskiej, gdzie panuje wspaniały mikroklimat starodrzewu i kwitnących paproci, pozwala na dodatkową relaksację, odpoczynek i odprężenie. 

 

PIRAMIDION:

Piramidion to przeszklony szczyt Piramidy, który idealnie wpasowuje się w miejsce brakującego wierzchołka Piramidy Cheopsa w Gizie. Z Piramidionu rozciąga się widok zarówno na okolicę, jak i na niebo, gwiazdy i słońce. To miejsce w Piramidzie zwane jest również barką Słońca. Energia skumulowana w Piramidionie bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne, ma korzystny wpływ na pobudzanie naturalnych procesów komórkowych, oddziałuje w kierunku polepszenia słabiej funkcjonujących układów organizmu. W Piramidionie korzysta się z terapii relaksacyjno – energetyzujących, a to sprawia, że ładujemy życiodajne akumulatory, czyli wzmacniamy własny organizm.

 

 Znalezione obrazy dla zapytania obrazek

PODZIEMIE OZYRYSA:

Podziemie Ozyrysa to komnata relaksacyjno-energetyczna, usytuowana najbliżej tyskiego czakramu, który emanuje dobroczynną energią wydobywającą się z ziemi. Energia Piramidy w tym pomieszczeniu bardzo silnie oddziałuje na organizm ludzki. Osoby korzystające z terapii w Podziemiu Ozyrysa często czują głęboki stan rozluźnienia i relaksacji, który osiągają zachowując ciszę, zamykając oczy nie krzyżując nóg ani rąk. To pomieszczenie pomyślane jest tak, by można było wsłuchać się w siebie, pomedytować i odpocząć. Energia czakramu oraz energia Piramidy bezpośrednio wpływają na samopoczucie, zdrowie i siły witalne, pomagają szybszemu odzyskaniu równowagi psychofizycznej. Podziemie Ozyrysa przedstawia wyobrażenia o komnatach egipskich piramid w czasach ich świetności, znajdują się tu bowiem freski oraz liczne figurki i hieroglify.

 

Znalezione obrazy dla zapytania obrazek

 

ATRAKCJE PRZY HOTELU:

 •  Malowniczy park,
 •  Jezioro z molem i piaszczystą plażą,
 •  Liczne ścieżki sprzyjające wycieczkom pieszym i rowerowym
 •  Plac zabaw
 •  Park linowy
 •  Dwa korty tenisowe
 •  Boisko do piłki nożnej
 •  Boisko do koszykówki
 •  Przystań wędkarska
 •  Wypożyczalnia rowerów
 •  Park Wodny w Tychach (2 km)
 •  Tężnia solankowa (2 km)
 •  Centrum handlowe (2 km)

Znalezione obrazy dla zapytania obrazek

Jezioro Paprocańskie w rekreacyjnej dzielnicy Tychów - Paprocanach

Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 11.00.

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt: +48 32 325 79 00
e-mail: pobyty@hotelpiramida.pl

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !

OFERTA WAŻNA OD 11 WRZEŚNIA 2018